top of page

Architektonické studio ilex design funguje od r. 2010 a zaměřuje se primárně na výstavby a přestavby uvnitř rostlého města. Atelier má řadu muzejních realizací – ať ve formě výstav a expozic, nebo v návrhu návštěvnického provozu a všeobecně fungování moderní výstavní instituce, například pro Národní muzeum. Mezi naše projekty patří ale i realizace individuálního bydlení, bytových domů, půdních nástaveb či účast v architektonických soutěžích. Zajišťujeme také analýzy veřejného prostoru, změny a analýzy územních plánů.

 

Našim klientům poskytujeme kompletní servis – od počátečních doporučení, výběru místa či konzultaci celkového záměru, přes veškerou projekční dokumentaci a jednání s úřady až po koordinaci stavby, inženýring a návrh interiéru.

 

Atelier vlastní historickou ruinu pivovaru Kluge v Rudníku, kulturní technickou památku v podhůří Krkonoš, a postupně se snaží o její obnovu, revitalizace, nalezení nové funkce a postupné navrácení k životu. 

 

Naší prací žijeme. Protože architektura a veřejný prostor je něco, co obklopuje každého z nás a co pomáhá utvářet místo, kde žijeme a kde se cítíme šťastní.

bottom of page